+420 596 544 570 hasprunova@seznam.cz

Jak probíhá spolupráce

Spolupráce se stomatologickou ordinací MUDr. Pavly Hasprúnové v Dolní Lutyni se v žádném směru neodlišuje od spolupráce s jinými stomatologickými zařízeními. Řádně registrovaný pacient by měl ve svém vlastním zájmu sám dohlížet na to, aby se na preventivní prohlídku dostavil alespoň jednou za půl roku. V případě akutních potíží vyžadujících ošetření v co nejbližším termínu je však třeba navštívit stomatologickou ordinaci i mimo interval pravidelných prohlídek.

Pociťujete-li tedy v současné době jakkoli intenzivní bolest zubů či dásní, neberte tento problém na lehkou váhu a raději nás kontaktujte, a to i v případě, že do nejbližší preventivní prohlídky máte ještě daleko. Společně najdeme nejvhodnější termín pro Vaši návštěvu a bolestí Vás s naprostou jistotou zbavíme.

Pokud se nás rozhodnete navštívit z důvodů týkajících se nikoli zdravotního stavu, ale spíše vzezření Vašich zubů, tzn. ve věci estetické stomatologie či dentální hygieny, postup objednání se od předchozího nijak neliší – kontaktujte nás na naší telefonní lince či emailu a společně již najdeme vhodný termín pro zkrášlení Vašeho úsměvu.

Naše stomatologická ordinace spolupracuje s předními českými pojišťovnami (VZP, VOZP, ZPMVČR apod.)